Říjen 2006

Einsteinova zebra

30. října 2006 v 22:12 | kitiki |  Jen tak pro zajímavost
Tuto hadanku napsal jeste v minulem stoleti Albert Einstein. Tvrdil, ze 98% lidi ji nedokaze vyresit.

Fakta:
1. V rade vedle sebe je 5 domu v 5 rozdilnych barvach.
2. V kazdem dome zije osoba rozdilne narodnosti.
3. Techto 5 obyvatel pije svuj napoj, kouri svoje cigarety a chova zvirata.
4. Nikdo nepije to co ostatni, nekouri co ostatni a nechova to co ostatni.

Egypt III.

21. října 2006 v 21:10 | kitiki |  Egypt
Tak jsem se konečně dokopala k tomu, abych dopsala článek o dovče.
O výletech už jsem psala. Vlastně ne o všech. Byli jsme se ještě potápět na ostrově jménem Giftun. Jsou tam moc pěkné korálové útesy a moc pěkná pláž. K obědu byla moc pěkná ryba a abych se neopakovala, byl to moc pěkný výlet.
A pak jsme byli v poušti u beduínů. Tedy ne úplně v poušti, ale v "Horách Rudého moře", což je okraj Sahary. Povídali jsme, vozili se na velbloudech a baštili jejich chleba. A pak jsme se s taťkou sebrali a šli si zadrandit na čtyřkolkách, což bylo naprosto skvělý, úžasný a bezvadný. Jen ten písek lehce dusil.

Spíš písnička

18. října 2006 v 18:47 | kitiki, pepcha, B.Z. |  Básničky
Tak tohle jsme s lidičkama vytvořili na seznamovacím kurzu s novou školou. Bylo to tam naprosto suprový, naprosto skvělý lidi a tahle písnička byla ušitá na míru našemu divadelnímu představení. Byla to tragédie, takže i ta slova jsou "trošku" smutná a depresivní.
V tom divadle šlo o to, že jedna holka se kvůli pomluvě pohádá se svým klukem a nikdo jí nevěří. Doma nenalezne u rodičů oporu, ale jen nezájem. Nešťastná se rozhodne utéct z domova. Když však ráno odchází, srazí jí auto a ona zemře. V další scéně jsme opět v prostředí třídy. Pak přichází učitelka a oznamuje, že spolužačka zemřela. Ze začátku jí nikdo nevěří, ale pak na všechny dopadne tíha těch slov. Dvě z holek ve třídě se postaví a začnou zpívat. Ostatní si stoupnou taky a je KONEC.