Únor 2009

Do očí...

15. února 2009 v 21:45 | kitiki |  Kitiki
Vážení přátelé,
oddalovala jsem to příliš dlouho. Je na čase podívat se pravdě do očí.
Nic se tady neděje.
Mohla bych vám slíbit, že se polepším, že patnáctkrát za den příběhnu kontrolovat komentíky, že budu vymýšlet bleskovky, vyplňovat stovky stupidních testů, celá odpoledne vytvářet diplomky, psát, jak strašně miluju Zacka Efrona, dávat sem fotky, které už jste všichni viděli, vtipy, kterým se nikdo nesměje nebo povídky, které nikdo nečte.
Ale to já ne. Neudělám nic z toho. Předně vám můžu s klidným svědomím slíbit, že se rozhodně nepolepším, protože když už v pět odpoledne přijdu ze školy, a přemýšlím, zda je výhodnější usnout nebo si jít číst, a zda je zodpovědnější učit se na test nebo dělat domácí úkoly, poslední na co myslím je můj coolovoučky blogísek. Pokaždé, když náhodou najedu na ikonku kterou mám v záložkách, tajně proto doufám, že pro dlouhodobou nečinnost byl smazán a já už nemusím mít špatné svědomí, že nic nepíšu.
Abych přestala obtěžovat váš čas a sdělila vám pointu...pokud sem ještě někdo chodíte, z celého srdce vám děkuji a z celého srdce se vám omlouvám, ale smiřte se, prosím, s tím, že se tu nic neděje a nic se tu dít nebude.

Děkuji za vaši pozornost. Hawk. Domluvila jsem.

P.S. Bz.